Lub-smyki: Jesienny koncert


Niedziela, 28 października 2018, godz. 10:00
Bilety 30 zł (osoba dorosła)
Sala koncertowa FL

 

Ten koncert już się odbył.Lub-smyki – Jesienny koncert

Tytus Wojnowicz – obój
Jan Hutek – obój
Dominika Stencel – róg
Mateusz Cendlak – róg
Szymon Józefowski – fagot
Tomasz Kurjata – lutnia, teorba, gitara barokowa

 

Lato już za nami, przyszła pora na dźwięki jesieni. Odgłosy padającego deszczu, szum wiatru, czy jesienne nastroje odzwierciedlone w motywach muzycznych utworów oraz barwach instrumentów. Na czas koncertu filharmoniczna przestrzeń zmieni się w jesienny park, w którym młodzi melomani odkryją  właściwości jesiennej aury.

 

 

 

LUB-SMYKI - koncert dla niemowląt i dzieci młodszych do 0-3 lat. Na czas koncertu  muzyczna przestrzeń jest przygotowana z uwzględnieniem szczególnych potrzeb najmłodszych odbiorców sztuki. Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami słuchają koncertu na scenie siedząc na specjalnie przygotowanych dywanikach.  Koncerty dla Smyków odbywają się o godz. 10:00.

Koncerty dla dzieci w Filharmonii Lubelskiej są cyklicznym wydarzeniem  skierowanym do młodej lubelskiej publiczności, rozpoczynając od tych najmłodszych. Promujemy  ideę, że na kontakt z wartościową muzyką nigdy nie jest za wcześnie, a przyzwyczajenia słuchowe i udział w kulturze od najmłodszych lat kształtują kolejne pokolenia świadomych odbiorców muzyki.  Podczas niedzielnych spotkań Młodzi Melomani mają możliwość słuchania muzyki wokalnej i instrumentalnej, a także aktywnego udziału w wykonywaniu muzyki poprzez grę na instrumentach, czy wspólny śpiew.  Familijne spotkania z muzyką odbywają się w niedzielne przedpołudnia w sali koncertowej Filharmonii Lubelskiej.

 

 

Zobacz również koncert Młodzi Melomani o godz. 12.00

 

 

 

Partner Filharmonii